O Nas Kalisz - Mazek Nieruchomości

Nasza oferta

O Nas

Mazek Nieruchomości jest firmą rodzinną o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości od 25 lat. Nasza firma zajmuje się nie tylko pośrednictwem w   obrocie nieruchomościami, budową budynków wielorodzinnych oraz komercyjnych, ale również skupem i zastawem nieruchomości. Dodatkowo rozszerzyliśmy nasze usługi o budowę domów jednorodzinnych pod indywidualne zamówienie Klienta.

Mazek Nieruchomości to dynamicznie działająca i rozwijająca się firma w Kaliszu i okolicy. Bazujemy na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu naszego profesjonalnego zespołu. Naszym atutem jest doskonała znajomość specyfiki kaliskiego rynku nieruchomości oraz gwarancja wysokiej jakości usług świadczonych dla Naszych Klientów.

Nasze biuro powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie kaliskiego rynku związane z kupnem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości (mieszkań, domów, działek, nieruchomości komercyjnych).

Tracicie Państwo swój czas i pieniądze w oczekiwaniu na konkretnego klienta. My połączyliśmy siły specjalistów od lat działających w branży nieruchomości, aby zaoferować Państwu kompleksowe usługi i pomoc w tym zakresie.
Współpracujemy z kancelariami prawnymi: notarialną, adwokacką i radców prawnych, architektem, rzeczoznawcą majątkowym oraz z przedstawicielami bankowymi, którzy profesjonalnie doradzą i pomogą uzyskać najlepsze warunki finansowania zakupu nieruchomości z pełnej oferty kredytowej.

Dodatkowo dla Naszych Klientów przygotowaliśmy możliwość Wirtualnego Spaceru na wybranych nieruchomościach.

Oferta specjalna

"WZGÓRZA KALISZA"
Więcej

Nieruchomości według wyposażenia

Jesteśmy tutaj by pomóc

Jeżeli chcesz sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość skontaktuj się z nami.

 

Zgłoś swoją nieruchomość Zgłoś czego szukasz