O Nas Kalisz - Mazek Nieruchomości

O Nas

Mazek Nieruchomości jest firmą rodzinną o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości od 25 lat.
Nasza firma zajmuje się nie tylko pośrednictwem w   obrocie nieruchomościami, budową budynków wielorodzinnych oraz komercyjnych, ale również skupem i zastawem nieruchomości.

Dodatkowo rozszerzyliśmy nasze usługi o budowę domów jednorodzinnych pod indywidualne zamówienie Klienta.

Mazek Nieruchomości to dynamicznie działająca i rozwijająca się firma w Kaliszu i okolicy. Bazujemy na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu naszego profesjonalnego zespołu. Naszym atutem jest doskonała znajomość specyfiki kaliskiego rynku nieruchomości oraz gwarancja wysokiej jakości usług świadczonych dla Naszych Klientów.

Nasze biuro powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie kaliskiego rynku związane z kupnem, sprzedażą i wynajmem nieruchomości (mieszkań, domów, działek, nieruchomości komercyjnych).

Tracicie Państwo swój czas i pieniądze w oczekiwaniu na konkretnego klienta. My połączyliśmy siły specjalistów od lat działających w branży nieruchomości, aby zaoferować Państwu kompleksowe usługi i pomoc w tym zakresie.

Współpracujemy z kancelariami prawnymi: notarialną, adwokacką i radców prawnych, architektem, rzeczoznawcą majątkowym oraz z przedstawicielami bankowymi, którzy profesjonalnie doradzą i pomogą uzyskać najlepsze warunki finansowania zakupu nieruchomości z pełnej oferty kredytowej.

Dodatkowo dla Naszych Klientów przygotowaliśmy możliwość Wirtualnego Spaceru na wybranych nieruchomościach.

Dodatkowo dla Naszych Klientów przygotowaliśmy możliwość Wirtualnego Spaceru na wybranych nieruchomościach.

Zapraszamy do kontaktu